Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (Фотогалерија) Детска лига, ФК Вардар-Македонија ЃП, генерација 2011
(Фотогалерија) Детска лига, ФК Вардар-Македонија ЃП, генерација 2011

(Фотогалерија) Детска лига, ФК Вардар-Македонија ЃП, генерација 2011

Фотогалерија од дуелот на фудбалскиот клуб Вардар,  генерација 2011   кој вчера одигра дуел во Детската лига на ФФМ. На овој натпревар за противник го имавме тимот на  ФК Македонија Ѓорче Петров.

0 0a 1 2 3 6 309790824_133632242757204_7135289699105162446_n 309984915_133632486090513_5267908111877534394_n 310035930_133632002757228_4647013582885494108_n 310069172_133632339423861_3186934266289989186_n 310116512_133632702757158_3539837803090337629_n 310229843_133632609423834_4141756414947915038_n 310358285_133632546090507_5152951809179452946_n 310551718_133632206090541_1465072108323445821_n 310604052_133632322757196_8344682384254869791_n 310649594_133632186090543_5567627387731195824_n 310841822_133632362757192_2718295111310307847_n 310918446_133632416090520_6005605846568488893_n 311287680_133632666090495_5112810443546034193_n