Saturday ,13 August 2022
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕО) Фелипе ги учи на финти младите навивачи
(ВИДЕО) Фелипе ги учи на финти младите навивачи

(ВИДЕО) Фелипе ги учи на финти младите навивачи

Во едно интересно видео, првотимецот на ФК Вардар, Фелипе ја учи на финти односно одработува еден тренинг со Ана голем фан на Вардар. Во продолжение погледнете го ова видео, покрај Фелипе и Ана располага со одлична техника.

Видео: