Thursday ,09 December 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (ВИДЕО) Брдаровски гостин во „Фан Пит”
(ВИДЕО) Брдаровски гостин во „Фан Пит”

(ВИДЕО) Брдаровски гостин во „Фан Пит”

Фудбалерот на ФК Вардар, Владица Брдаровски „беше гостин во „Фан Пит” кој се емитува на ТВ 24. Нашиот крилен играч во еден пријатен разговор говореше за тоа дали е тешко да се биде еден од главните играчи на овој сегашен тим, за тоа како дошол во Вардар и на неколку други интересни теми.

Целото видео во продолжение: