Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > Комити > (ЕКСЛУЗИВНО ВИДЕО) ОД МОМЕНТОТ НА ДОДЕЛУВАЊЕТО НА 9ТА ТИТУЛА НА ВАРДАР + ГОЛОВИ
(ЕКСЛУЗИВНО ВИДЕО) ОД МОМЕНТОТ НА ДОДЕЛУВАЊЕТО НА 9ТА ТИТУЛА НА ВАРДАР + ГОЛОВИ

(ЕКСЛУЗИВНО ВИДЕО) ОД МОМЕНТОТ НА ДОДЕЛУВАЊЕТО НА 9ТА ТИТУЛА НА ВАРДАР + ГОЛОВИ

Вардар фанс видео од моментот на врачување на 9та титулата на ФК Вардар во Кратово од првиот човек на ФФМ Илчо Горгиевски. Подоцна следи и големо славјето со навивачите , моментот кога Турчин го потига пехарот. На крајот од видеото може да ги погледнете четирите постигнати погодока. За Вардар во вториот дел стрелаа Грозданоски и Ивановски .