Monday ,25 May 2020
Последни:
Home > Комити > (ВИДЕО) Голема поддршка од „Комити” денеска за Вардарци
(ВИДЕО) Голема поддршка од „Комити” денеска за Вардарци

(ВИДЕО) Голема поддршка од „Комити” денеска за Вардарци

Навивачката група „Комити“ денеска во голема бројка се појави на стадионот во населбата Маџари каде го бодреше својот тим. На овој натпревар секако присуствуваше и „Вардар Фанс”, па ви доловуваме 30-сетина секунди од атмосферата попладнево.

Видео: