Tuesday ,13 April 2021
Последни:
Home > Комити > (ВИДЕО) ,,Комитите” имаа свое шоу вечерва
(ВИДЕО) ,,Комитите” имаа свое шоу вечерва

(ВИДЕО) ,,Комитите” имаа свое шоу вечерва

Спектакл имаше вечерва на Градски во изведба на навивачите на Вардар, ,,Комити”.

Присутни беа и фудбалерите на ФК Вардар кои се вратија од Охрид и имаа што да видат на својот стадион како увертира за неделниот натпревар.

Како изгледаше сево ова вечерва, погледнете ТУКА и ТУКА.