Sunday ,17 October 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > Видео линк за натпреварот Вардар – Ренова
Видео линк за натпреварот Вардар – Ренова

Видео линк за натпреварот Вардар – Ренова

Вардар ја пречекува тетовска Ренова попладнево на Градскиот стадион во Скопје. Овој натпревар ќе биде чиста формалност за Вардар, остануваат уште два натпревари за црвено – црните по овој дуел, потоа е закажана прославата на новата титула. И овој натпревар ќе можете да го проследите низ директен видео стрим, исто така ќе има и ТВ пренос на Сител 3.

http://tv.ffm.mk/