Saturday ,10 April 2021
Последни:
Home > ФК Вардар > Прв тим > (Видео) Вардар ТВ гости: Фелипе и Балотели
(Видео) Вардар ТВ гости: Фелипе и Балотели

(Видео) Вардар ТВ гости: Фелипе и Балотели

Видео, во најновото издание на емисијата Вардар ТВ гости се играчите на ФК Вардар, Хуан Фелипе и Боарето Балотели. Во ова издание двајцата играчи говорат за многу интересни работи, дури во еден момент и ќе запеат. Во продолжение погледнете го ова интересно видео со двајцата интернационалци од Бразил во дресот на Вардар.