Sunday ,14 April 2024
Последни:
Home > ФК Вардар > Петлиња > (ФОТО) Убедлива победа за ФК Вардар ген.2007 на дуелот против Фортуна
(ФОТО) Убедлива победа за ФК Вардар  ген.2007 на дуелот против Фортуна

(ФОТО) Убедлива победа за ФК Вардар ген.2007 на дуелот против Фортуна

Викендов, генерација  2007 на ФК Вардар стигнаа до убедлива победа на натпреварот од 6.коло во Регионалната Скопска Лига. На теренот во населбата Хиподром, вардаровите надежи беа подобри од екипата на Фортуна.

1 2 3 4 5 6 279498900_10221394890043899_2199967459960347712_n 279508500_10221394890203903_7029868706062644832_n 279575000_10221394885723791_5094689724678359475_n 279611511_10221394886523811_883056109041370132_n 279637168_10221394887123826_2007829401067721393_n 279715232_10221394884283755_6338491427827545378_n 279748906_10221394888083850_8162869325969086901_n 279775846_10221394886203803_1628669387136417538_n 279840356_10221394887283830_2295506019389481202_n 279861417_10221394888763867_3661914333036014559_n 279881679_10221394889763892_6341896567704551841_n 279910562_10221394885843794_7179937638309019263_n 280025557_10221394888483860_3581795133580550213_n 280030216_10221394886363807_1726065937717912452_n 280039107_10221394885563787_2128257198600344724_n 280190585_10221394890723916_153514502953683229_n 280270367_10221394887843844_1899304588448594397_n 280419868_10221394885403783_6679219617455935751_n