Monday ,26 September 2022
Последни:
Home > Комити > (ФОТО) На ваше барање, купете и денеска маици!
(ФОТО) На ваше барање, купете и денеска маици!

(ФОТО) На ваше барање, купете и денеска маици!

„Комити Запад” на својата Фејсбук страна ги информираат сите навивачи на Вардар дека и денеска ќе можат да набават маици, кои во изминатиов период беа доста барани.

На ваше барање е пуштена уште една голема серија од новите маици, истите ќе може да си ги набавите пред влезот на нашата трибина. Цена 300 ден, – велат од „Комити”.

55621018_2108585299195744_370579953076404224_n