Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > Комити > Комити инфо за мечот со Победа
Комити инфо за мечот со Победа

Комити инфо за мечот со Победа

Фудбалскиот клуб Вардар денес  во рамки на првата фудбалската лига ќе биде домаќин на екипата на ФК Победа од градот Прилеп. Нашите момци ќе атакуваат на нова победа, нивните најверни навивачи Комити Скопје излегоа со информација за своите членови за овој дуел, во истата се вели:

ВАРДАР – Победа
недела, 30.04.2017
Градски стадион, 16:00 часот
за заверка на титула !!!

билети да се купат на билетара !!

30 ГОДИНИ КОМИТИ ЗАПАД !!!