Sunday ,27 November 2022
Последни:
Home > Комити > Комити: Сите во Струга
Комити: Сите во Струга

Комити: Сите во Струга

Во недела, во рамките на 5.коло во ВМФЛ, ФК Вардар ќе гостува во Струга кај екипата на Караорман.

Популарните Комити и за овој натпревар се мобилизираат и најавуваат поддршка за својот тим

Ф.К. Караорман – Ф.К. Вардар (18.09.2022)

Собир: Железничка | 10:30ч
Поаѓање: 11:30ч
Цена: Со членска 100ден.

СИТЕ ЗА ВАРДАР! ⚫️

306930984_5434926856561555_8625127093315944726_n