Tuesday ,13 April 2021
Последни:
Home > Комити > (ВИДЕО) Комити најава, сите во Струмица
(ВИДЕО) Комити најава, сите во Струмица

(ВИДЕО) Комити најава, сите во Струмица

Во недела, 2.декември ФК Вардар ќе го одигра последното коло од Првата лига во оваа 2018 година. Црвено-црните гостуваат кај тимот на ФК Академија Пандев во Струмица. Вардар е на само три минус во однос на Шкендија пред последното коло. Навивачите на вардарци, верните Комити Запад најавија гостување на оваа средба.

Тие истото го најавија преку видео кое може да го погледнете во продолжение ТУКА!