Friday ,23 February 2024
Последни:
Home > Комити > (ВИДЕО) Незаборавно пиротехничко шоу на Комити!
(ВИДЕО) Незаборавно пиротехничко шоу на Комити!

(ВИДЕО) Незаборавно пиротехничко шоу на Комити!

Јужна и Западна трибина крцкаа во чест на двата големи јубилеи на Вардар и Комити кои беа одбележани со пријателски натпревар против Железничар.

,,Комитите” и Вардарци вчера дојдоа во голем број на Градскиот стадион и покажаа и докажаа уште еднаш дека се далеку пред другите и оваа година кога се во прашање амбиентот, љубовта кон клубот и верноста.

Во продолжение погледнете еден клип, како изгледаше дел од феноменалното пиротехничко шоу на Комити, ТУКА.