Thursday ,25 February 2021
Последни:
Home > Комити > (ВИДЕО) Комити во транс по победата на Вардар!!
(ВИДЕО) Комити во транс по победата на Вардар!!

(ВИДЕО) Комити во транс по победата на Вардар!!

Најверните вардарови навивачи, Комитите во овие моменти пред стадион ја слават големата победа на ФК Вардар издвојувана над ривалот од Чаир со 1:0 со голот на Матеј Цветаноски.

Нема да должиме многу.

Погледнете ги видеата по триумфот на Вардар: