Sunday ,01 October 2023
Последни:
Home > Комити > (ФОТО) Комити инфо! Влез на мечот со Работнички : 100ден. со кој се добива карта + пакетче налепници

(ФОТО) Комити инфо! Влез на мечот со Работнички : 100ден. со кој се добива карта + пакетче налепници

komiti

Навивачите на фудбалскиот клуб Вардар верните Комити Запад излегоа со информација за дека се изработени нови налепници и истите ќе се продаваат во недела. Задутре пред мечот на црвено-црниот фудбалски колектив со екипата на Работнички ќе можете да ги набавивте истите заедно со билет, во продолжение информацијата од Комити:

 

ФК ВАРДАР – Работнички
Недела 18.09.2016
15:30 Градски стадион

Цена: 100ден. карта + пакетче налепници

СКОПЈЕ НАВИВА ЗА ВАРДАР !!!