Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Среќен роденден капитену, Стоилов
Среќен роденден капитену, Стоилов

Среќен роденден капитену, Стоилов

Капитенот на РК Вардар 1961, пикерот Стојанче Стоилов денеска слави роденден. Среќен роденден!
.