Monday ,25 May 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Ајде Вардарци, уште 200 билети во слободна продажба!
Ајде Вардарци, уште 200 билети во слободна продажба!

Ајде Вардарци, уште 200 билети во слободна продажба!

Мора да признаеме, малку зачудувачки, во Скопје гостуваат Карачиќ, Душебаев и дружината, а сеуште има слободни билети во продажба, односно изгледа нема да бидат пуштени дополнителен број на билети (за стоење).

До овој момент, на два дена пред натпреварот, во слободна продажба има уште 200-тина билети (без блокот на Комитите).

По тој повод, Ги повикуваме сите навивачи да купат билет и да дојдат во сабота да навиваме за нашиот тим на кој му е потребна голема поддршка.

- Билети можете да набавите и онлајн ТУКА.