Sunday ,16 June 2019
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Уште 2000 билети во слободна продажба за дуелот во сабота
Уште 2000 билети во слободна продажба за дуелот во сабота

Уште 2000 билети во слободна продажба за дуелот во сабота

Тешко оди продажбата на билети за натпреварот против Кристијанштад во сабота. До овој момент, според онлајн продажбата, останати се уште 2.000 билети во слободна продажба.

Дојдете во сала сите заедно да славиме нова победа на нашите ракометари.

- Билети за саботниот дуел можете да набавите ОВДЕ.