Monday ,21 January 2019
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Во продажба билетите за дуелот со Пик Сегед
Во продажба билетите за дуелот со Пик Сегед

Во продажба билетите за дуелот со Пик Сегед

Ракометниот клуб Вардар ги пушти во продажба билетите за дуелот со Пик Сегед во рамките на Лигата на шампионите, овој дуел ќе биде одигран в недела во СЦ „Јане Сандански” од 17.00 часот.

Секој коj ќе сака да го гледа овој дуел со унгарскиот тим ќе треба да издвои 150. денари за стоење, или 300. за трибина.

Дополнителни информации за продажбата на билети можете да добиете на телефонскиот број + 389 (2) 2 401 980, како и на info@ticketplus.mk.