Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Стрим и директен пренос на МТВ-3 од ракометниот дуел на Алкалоид и Вардар
Стрим и директен пренос на МТВ-3 од ракометниот дуел на Алкалоид и Вардар

Стрим и директен пренос на МТВ-3 од ракометниот дуел на Алкалоид и Вардар

Вечерва со почеток од 20:00 часот, во спортската сала во населата Автокоманда, РК Вардар гостува кај екипата на Алкалоид, на натпревар во домашната Супер Лига.

Директен пренос од натпреварот ќе можете да погледнете на МТВ-3, додека СТРИМ од натпреварот ќе биде достапен на линкот,ТУКА.