Saturday ,13 August 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ФОТО) Погледнете ја соблекувалната на Вардар во Келн
(ФОТО) Погледнете ја соблекувалната на Вардар во Келн

(ФОТО) Погледнете ја соблекувалната на Вардар во Келн

 

 

На само неколку часа пред почетокот на историското 1/2-финале во ЕХФ Лигата на шампионите, сѐ е подготвено . Погледнете  неколку фотографии од соблекувалните на црвено-црниот тим.

 

r7 r r2 r3 r6

http://sandpiperstudio.it/drunk-tattooed/devon-lee-pov-threesome-corinna-blake-milf-hunter/