Monday ,26 September 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ФОТО) Вардарци подготвени за победа над Кристијанштад
(ФОТО) Вардарци подготвени за победа над Кристијанштад

(ФОТО) Вардарци подготвени за победа над Кристијанштад

Ракометниот клуб Вардар во рамките на второто коло од Л.Ш ќе игра  против тимот на Кристијанштад. Дуелот започнува со почеток од 17 часот и 30 минути, веќе на теренот се излезени вардарци кои се подготвуваат за овој прв домашен дуел во елитната лига.

f0 f0f

ff1 f2 f6 f7 f8 f9