Monday ,06 July 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Фотогалерија) Рутинска победа за пионерите на РК Вардар во дуелот против Шампион
(Фотогалерија) Рутинска победа за пионерите на РК Вардар во дуелот против Шампион

(Фотогалерија) Рутинска победа за пионерите на РК Вардар во дуелот против Шампион

 Нова трета победа за пионерите на РК Вардар во лигата. Нашите млади надежи го добија убедливо дуелот со екипата на Шампион (40:8), извештајот од натпреварот на линкот, ТУКА.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35