Sunday ,12 July 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Фотогалерија) Шестта последователна победа за избраниците на Зенга, пионерите на Вардар го „преслушаа“ Ѓорче Петров
(Фотогалерија) Шестта последователна победа за избраниците на Зенга, пионерите на Вардар го „преслушаа“ Ѓорче Петров

(Фотогалерија) Шестта последователна победа за избраниците на Зенга, пионерите на Вардар го „преслушаа“ Ѓорче Петров

Пионерите на РК Вардар стигнаа до шесттата последователна победа. На домашен терен избраниците на Зоран Петковски убедливо го победија тимот на Ѓорче Петров со резултат 33:13.

Погледнете ја фотогалеријата од овој натпревар.

1 2 3 5 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31