Thursday ,28 January 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ФОТО) Вардар го држи рекордот во СЕХА-лигата, со најмногу настапи во големото финале
(ФОТО) Вардар го држи рекордот во СЕХА-лигата, со најмногу настапи во големото финале

(ФОТО) Вардар го држи рекордот во СЕХА-лигата, со најмногу настапи во големото финале

Вардар е најтрофеен тим во СЕХА-лигата, со вкупно пет трофеи, а црвено-црните го држат рекордот со осум учества на финалните натпревари на завршните турнири во ова натпреварување.

Погледнете преку фотографии, сите осум учества во големите финалиња на СЕХА-лигата.

1 2 3 4 5 6 7 8