Sunday ,26 May 2019
Последни:
Home > РК Вардар > Втор тим > (Фотогалерија) Еурофарм Работник подобар од Вардар Јуниор
(Фотогалерија) Еурофарм Работник подобар од Вардар Јуниор

(Фотогалерија) Еурофарм Работник подобар од Вардар Јуниор

Екипата на Вардар Јуниор е поразена на натпревар од 18.коло во Супер-лигата. Поискусниот тим на Еурофарм Работник излезе како победник во дуелот со младите вардарци (39:30).

Погледнете фотографии од овој натпревар.

53761851_2113464578700377_620301850020675584_n 53781080_2113464738700361_7643533939826491392_n 53806337_2113463888700446_243142573982482432_n 53821026_2113465205366981_6848051055385640960_n 53822766_2113464335367068_2734697628318040064_n 53874920_2113464168700418_3676756236059017216_n 53895406_2113464145367087_6540866855412695040_n 53915089_2113464422033726_1961811421519937536_n 53921446_2113463875367114_8866073303773609984_n 54197773_2113464225367079_3572564194928623616_n 54211690_2113463898700445_4377865091140288512_n 54255282_2113464958700339_7704175321813090304_n 54256602_2113465122033656_1678269066596319232_n 54256845_2113464402033728_7310898399312609280_n 54257973_2113464475367054_7405698961874354176_n 54277785_2113464608700374_7734467958080012288_n 54518551_2113464848700350_9148402497939832832_n 54525051_2113465002033668_3099989420091113472_n 55465153_2113464642033704_2412855559662338048_n