Monday ,25 May 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (Фотогалерија) Веспрем го доби Вардар во дербито на колото
(Фотогалерија) Веспрем го доби Вардар во дербито на колото

(Фотогалерија) Веспрем го доби Вардар во дербито на колото

Вардар го одигра последниот натпревар за оваа година во Лигата на Шампионите. Пред своите навивачи, црвено-црните беа поразени од екипата на Веспрем (29:38).

Погледнете фотографии од овој дуел во најсилната група Б.

1 2 3 4 5 6 74430026_153861165930529_7602080916940259328_o 74701564_153860632597249_1856858926365016064_o 76917599_153861309263848_7548783340619300864_o 77107999_153860912597221_8254970706765283328_o 77254180_153860829263896_420300392870445056_o 77305159_153860595930586_7166481902101069824_o 77345187_153861002597212_6189184629589671936_o 77350825_153861209263858_7124108815615655936_o 78557883_153861092597203_5013347760766713856_o 78572255_153860722597240_3662821944811585536_o 78605095_153860875930558_514822744630624256_o 78623871_153861142597198_1640862452658733056_o 78628259_153860969263882_8556834150928089088_o 79115199_153860682597244_9058899833372278784_o 79311099_153860792597233_1734937187222290432_o 79318739_153861035930542_4446007208307589120_o 79337461_153861339263845_7658307356014411776_o