Sunday ,17 October 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Гласајте за Вардар, во изборот за најдобра фотографија на сезоната во СЕХА
Гласајте за Вардар, во изборот за најдобра фотографија на сезоната во СЕХА

Гласајте за Вардар, во изборот за најдобра фотографија на сезоната во СЕХА

Официјалната страна на СЕХА-лигата објави фотографии, за кои можете да гласате во изборот за ФОТО на сезоната во ова натпреварување. Во изборот секако се најде и актуелниот Шампион на СЕХА-лигата.

За сликата на вардарци да биде прогласена за најдобра, можете да гласате на линкот, ТУКА, односно да го ставите соодветниот стикер.