Monday ,26 September 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Гласајте за Тимур Дибиров, во изборот за најдобар тим во ЛШ
Гласајте за Тимур Дибиров, во изборот за најдобар тим во ЛШ

Гласајте за Тимур Дибиров, во изборот за најдобар тим во ЛШ

Тимур Дибиров е единствениот вардаров ракометар кој се најде во изборот на ЕХФ, за најдобриот тим во Лигата  на Шампионите за натпреварувачката сезона 2021/22.

Може да се гласа преку апликацијата на ЕХФ и гласањето ќе трае до среда, 15 јуни на полноќ, а идеалниот тим на сезоната ќе биде објавен на 17 јуни.

Гласајте преку следниот линк https://app.eurohandball.com/