Tuesday ,28 May 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Фотогалерија) Рк Гостивар поуспешен од Академија 3
(Фотогалерија) Рк Гостивар поуспешен од  Академија 3

(Фотогалерија) Рк Гостивар поуспешен од Академија 3

2 3 4

Предмалку во спортско рекреативниот центар “Кале“ се одигра дуелот  во машка конкуренција  помеѓу екипите на Рк Гостивар и Академија 3, во генерација родени 2004/05 година. Гостивар го доби овој дуел со резултат 7:4.

5 6 7 8 9 10 12 13 14 15 16 22