Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Изјава на Немања Прибак по мечот

Изјава на Немања Прибак по мечот

Немања Прибак по мечот со Монпелје во кратко интервју за 24ракомет,
ги истакна своите импресии по мечот:
Мораме да бидеме задоволни, очекувавме победа, со Монпелје сите екипи и во Франција и во Лигата на Шампионите мора да играат 100% за да ги добијат, лично Немања и екипата се задоволни од победата и играта.
#Прибакдаостане ! 

Видео: 24ракомет.мк