Wednesday ,12 December 2018
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) Најинтересните моменти од победата над Динамо Панчево
(ВИДЕО) Најинтересните моменти од победата над Динамо Панчево

(ВИДЕО) Најинтересните моменти од победата над Динамо Панчево

Седма последователна победа за Вардар во рамките на натпреварите од СЕХА-лигата. Ова беше само загревање и подготовка за предизвикот наречен “Рајн-Некар“ кој во сабота гостува во С.Ц. Јане Сандански, во рамките на најсилната група А од лигата на шампионите.

Погледнете ги најинтересните моменти од триумфот против Динамо Панчево.