Saturday ,22 February 2020
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (Фотогалерија) Будимир и Станковски го засилија темпото на подготовките
(Фотогалерија) Будимир и Станковски го засилија темпото на подготовките

(Фотогалерија) Будимир и Станковски го засилија темпото на подготовките

Во средата кадетите на ракометниот клуб Вардар кои ги предводат Будимир и Станковски тргнаа со подготовките за новата сезона. Тие имаат  кондициони  тренинзи  на Кејот на реката Вардар до СЦ „Јане Сандански“. Потоа тренинзи во сала и во теретана.

0 1 1q 2 3 4 5 6 7 7a 7v 7y 8 10 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 25 26 28 29 30 31 32a 35 36 37 37a 38 39 40 41 41f 42 43 44 77