Monday ,05 June 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Уживајте во 60 минутниот спектакл, снимка на Арена 2 за еден час!
Уживајте во 60 минутниот спектакл, снимка на Арена 2 за еден час!

Уживајте во 60 минутниот спектакл, снимка на Арена 2 за еден час!

Доколку сте дома, Ви препорачуваме од 15 и 30 часот да пуштите на Арена Спорт 2 каде ќе се емитува снимка од вчерашниот натпревар на Вардар и ПИК Сегед.

Доколку немате Арена во своите домови, снимка од вчерашниот натпревар можете да погледнете и на сајтот на ЕХФ.

Натпреварот преку ЕХФ можете да го погледнете ОВДЕ.

Уживајте!