Wednesday ,24 July 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Среќен роденден Дејан Манасков
Среќен роденден Дејан Манасков

Среќен роденден Дејан Манасков

Денес роденден прославува новиот играч на РК Вардар, крилниот играч Дејан Манасков. Ние му посакуваме уште многу успешни сезони поминати во дресот на Вардар, и уште многу успеси на репрезентативен план.

Среќен роденден Деки!