Sunday ,28 May 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Среќен роденден Леонардо Дутра!
Среќен роденден Леонардо Дутра!

Среќен роденден Леонардо Дутра!

Денес свој роденден прославува репрезентативецот на Бразил и член на Вардар, Леонардо Дутра.

Му посакуваме се најдобро на Дутра и уште многу успеси, голови и титули со нашиот Вардар.

Среќен роденден Леонардо!