Saturday ,01 April 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (ВИДЕО) Погледнете ги сите атрактивни голови и асистенции на Сташ Скубе во дресот на Вардар
(ВИДЕО) Погледнете ги сите атрактивни голови и асистенции на Сташ Скубе во дресот на Вардар

(ВИДЕО) Погледнете ги сите атрактивни голови и асистенции на Сташ Скубе во дресот на Вардар

Средниот бек од Словенија, Сташ Скубе ова лето го засили црвено-црниот ракометен тим. Тој дојде на испразнетото место на Лука Циндриќ и се наметна со своите атрактивни игри. Стана миленик на вардаровата публика, во продолжение погледнете видео од сите негови атрактивни погодоци и асистенции во дресот на ракометниот клуб Вардар.