Friday ,14 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (СТРИМ) РК Мулти Есенс – РК Вардар (кадети)
(СТРИМ) РК Мулти Есенс – РК Вардар (кадети)

(СТРИМ) РК Мулти Есенс – РК Вардар (кадети)

Денес, со почеток од 14:30 часот, во дербито на 13.коло во групата А, кадетите на РК Вардар гостуваат кај екипата на Мулти Есенс.

Стрим од натпреварот кој ќе се одигра во спортската сала во населбата Автокоманда е достапен на линкот, ТУКА.