Friday ,01 December 2023
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (СТРИМ) РК Прилеп – РК Вардар
(СТРИМ) РК Прилеп – РК Вардар

(СТРИМ) РК Прилеп – РК Вардар

Денес со почеток од 18:30 часот, на натпревар од 4.коло на ракометната Супер Лига, Вардар гостува кај екипата на Прилеп.

Натпреварот ќе можете да го погледнете на СТРИМ.