Thursday ,20 June 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (СТРИМ) ЖРК Вардар – ЖРК Овче Поле СУ
(СТРИМ) ЖРК Вардар – ЖРК Овче Поле СУ

(СТРИМ) ЖРК Вардар – ЖРК Овче Поле СУ

Во рамките на 3.коло во женската ракометна Супер Лига, денес во спортската сала „Круме Кепески“ Вардар е домаќин на тимот на Овче Поле СУ. Натпреварот ќе започне во терминот од 17:00 часот.

Стрим од натпреварот е достапен на линкот, ТУКА.