Saturday ,24 February 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (СТРИМ) РК Вардар – РК Бутел (кадети)
(СТРИМ) РК Вардар – РК Бутел (кадети)

(СТРИМ) РК Вардар – РК Бутел (кадети)

Денес во спортската сала на „ОУ Круме Кепески“, со почеток од 15:30 часот, натпревар од 2.коло во лигата ќе одиграат кадетите на РК Вардар кои се домаќини на екипата на Бутел.

Стрим од натпреварот кој започнува од 13:30 часот ќе можете да погледнете на линкот, ТУКА.