Thursday ,30 May 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (СТРИМ) ГРК Тиквеш – РК Вардар
(СТРИМ) ГРК Тиквеш – РК Вардар

(СТРИМ) ГРК Тиквеш – РК Вардар

Вечерва со почеток од 20:00 часот во во спортската сала „Јасмин“ во Кавадарци, ракометарите на Вардар гостуваат кај екипата на Тиквеш, во рамките на претпоследното коло во Супер Лигата.

Стрим од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.