Tuesday ,21 May 2024
Последни:
Home > ЖРК Вардар > (Стрим) ЖРК Вардар-Металург, младинки 1/2-финале
(Стрим) ЖРК Вардар-Металург, младинки 1/2-финале

(Стрим) ЖРК Вардар-Металург, младинки 1/2-финале

Младинките на ЖРК Вардар денес играат во полуфиналето  од Ф-4 турнирот. Противник ни е Металург, средбата се игра во 17-00 часот.

Натпреварот може да го проследите на следниот Линк