Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (СТРИМ) РК Вардар – РК Алкалоид
(СТРИМ) РК Вардар – РК Алкалоид

(СТРИМ) РК Вардар – РК Алкалоид

 Денес со почеток од 19:00 часот во СЦ.Јане Сандански, ракометарите на Вардар се домаќини на екипата на Алкалоид, во рамките на последното првенствено коло за оваа натпреварувачка сезона.

СТРИМ од натпреварот ќе можете да погледнете на линкот, ТУКА.