Sunday ,16 June 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Младински лиги > (СТРИМ) РК Вардар – РК Голден Арт КЛ7 (кадети)
(СТРИМ) РК Вардар – РК Голден Арт КЛ7 (кадети)

(СТРИМ) РК Вардар – РК Голден Арт КЛ7 (кадети)

Денес со почеток од 18:00 часот во спортската сала на „ОУ Круме Кепески“, кадетите на РК Вардар се домаќини на екипата на Голден Арт КЛ7.

Стрим од натпреварот можете да погледнете на линкот, ТУКА.