Friday ,12 April 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > (Стрим) РК Вардар-Охрид 16:30 часот
(Стрим) РК Вардар-Охрид 16:30 часот

(Стрим) РК Вардар-Охрид 16:30 часот

Денес во рамки на 9.коло од плеј-офот, РК Вардар 1961 е домаќин на Охрид. Натпреварот се игра во Спортскиот центар “Јане Сандански”  со почеток во 16-30 часот.

Дуелот кој се игра без публика може да го проследите во живо на следниот ЛИНК