Thursday ,18 August 2022
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Дибиров: Не можам да се замислам во друг дрес освен на Вардар
Дибиров: Не можам да се замислам во друг дрес освен на Вардар

Дибиров: Не можам да се замислам во друг дрес освен на Вардар

Како што веќе беше објавено денес, Тимур Дибиров, клупската икона на PK Bардар ќе го носи „црвено-црниот“ дрес на Вардар и во следната сезона. „Летачкиот русин“ по повод продолжувањето на соработката за најмалку уште една сезона изјави:
„Среќен сум што останувам во тимот на РК Вардар 1961. Не можам да се замислам во друг дрес и друг клуб. Им благодарам на сите за поддршката што ми ја даваат. Со клубот се договоривме за продолжување на соработката и заедно да постигнуваме резултати како и досега- изјави Тимур Дибиров.
http://weltsol.com/no-strings-laid/post-to-find-older-widowed-or-single-women-on-facebook-how-to-get-laid-by-a-random-person/