Saturday ,25 May 2024
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > На 6-ти април започнува продажбата на билети
На 6-ти април започнува продажбата на билети

На 6-ти април започнува продажбата на билети

На 6-ти април (понеделник) започнува продажбата на билети за Вардар – Кјелце.

Картите како и вообичаено ќе се продаваат пред СЦ. Јане Сандански, и онлајн преку мктикетс.мк

Засега се заменуваат приоритетните карти.

Натпреварот ќе се одигра на 11-април во 19 часот.

Фото: rkvardar.mk