Wednesday ,20 January 2021
Последни:
Home > РК Вардар > Прв Тим > Утре на МРТ-3 ќе се емитува ракометното Куп финале од 2010 година, меѓу Вардар и Металург
Утре на МРТ-3 ќе се емитува ракометното Куп финале од 2010 година, меѓу Вардар и Металург

Утре на МРТ-3 ќе се емитува ракометното Куп финале од 2010 година, меѓу Вардар и Металург

Каналот МРТ-3 продолжува да емитува стари спортски настани. Утре на оваа телевизија можете да го погледнете ракометното Куп финале од 2010 година, меѓу екипите на Вардар и Металург.

Натпреварот ќе се емитува во терминот од 16:00 и точно на полноќ од 00:00. Во период кога сезоната не е започната, добро е  да се потсетиме на вакви дуели од минатото.